Heroi 2 vjeçar, shpëton vëllanë e tij binjak (Video)

Dy vjeçari Bowdy Shoff e shpëtoi vëllanë e tij binjak, Brock, të cilit një orendi i ra përmbi pasi që të dytë po luanin mbi të, raporton BBC.

Bowdy bëri të pamundurën për të larguar orendinë nga trupi i vëllait të tij, transmeton Koha.net.

Prindërit Kayli dhe Ricky kishin hezituar që të shpërndanin këtë video, por e bënë këtë në mënyrë që të paralajmërojnë prindërit nga rreziqe të tilla.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme