Hidhni vaj ulliri në një enë me kuba akulli! Arsyeja vërtet e zgjuar

Megjithëse nuk jam një mjeshtër kuzhine, thjesht më pëlqen të gatuaj dhe kohët e fundit jam sfiduar të gatuaj nga e para me përbërës vegjetalë, të bërë vetë. Më duhet ta pranoj, nuk është një proces i lehtë.

Blerja e përbërësve të freskët është një gjë, por mbajtja e tyre të freskët është një tjetër.

Përbërësi më i vështirë për t’u mbajtur të freskët dhe të shijshëm? Bimët, të cilat janë mjaft të rëndësishme për një gatim të shëndetshëm.

Për këtë arsye thjesht më pëlqen kjo shije për gatim që do ta shihni më poshtë!

Jo vetëm edukimi i shëndetshëm, por edhe vigjilenca dhe përkushtimi i tij janë më të kërkuarat./abcnews.al

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme