Hillary Clinton ka një mesazh për ditën e gruas

Ish sekretarja e shtetit amerikan, Hillary Clinton, ka dhënë një koment në Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Twitter, Clinton ka shkruar se dua të festoj me gratë dhe vajzat të cilat më frymëzojnë çdo ditë.

“Në nder të Ditës Ndërkombëtare të Gruas, dua të festojë me gratë dhe vajzat që më frymëzojnë çdo ditë.

Këto gra i rezistojnë pabarazisë, insistojnë për një botë më të mirë, vazhdojnë të luftojnë për mosmarrëveshje”, ka shkruar Clinton.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme