Hoti: I kemi dyert e hapura në perëndim

Kandidati për kryeministër nga LDK-AKR-Alternativa Avdullah Hoti, gjatë një tubimi në Obiliq ka thënë se bashkimi i akademikëve, njerëzve të biznesit e njerëzve të suksesit, është garanci për qeverisje të mirë dhe me duar të pastra.

Sipas tij, “me këto kuadro në qeverisje, qytetarët e Kosovës do t’i kenë dyert e hapura në perëndim”, transmeton Klan Kosova.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme