Hoti inkurajon komisionerët e LDK-së të ruajnë votën

21:28, 11 Qershor 2017

Avdullah Hoti , kandidati për kryeministër nga LDK-AKR-Alternativa, u ka bërë thirrje komisionarëve, vëzhguesve dhe anëtarëve të LDK-së ta vazhdojnë numërimin e votave.

Këtë e ka bërë përmes faqes së tij zyrtare në rrjetin social, Facebook.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme