Hoxhaj: Kosova dhe Singapori do ta forcojnë bashkëpunimin

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj gjatë vizitës zyrtare në Singapor është takuar me homologun e tij Vivian Balakrishnan.

“Takim i shkëlqyer me ministrin Punëve të Jashtme të Singaporit, Vivian Balakrishnan”.

“Singapori dhe Kosova do ta forcojnë bashkëpunimin në disa fusha”, ka shkruar Hoxhaj në Twitter.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme