I dehuri kërcënoi bashkëshorten dhe vajzën, përfundon prapa grilave

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti ka kërcënuar bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Gjatë ditës së djeshme në Gjakovë në ora 14:50, Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi që i njëjti nën ndikimin e alkoolit kishte kërcënuar bashkëshorten dhe vajzën e tij, shkruan sakte.net.

Siç bën të ditur policia, me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme