I shumëkërkuari nga Mirdita i drejton armën një vajze (FOTO)

25-vjeçari Amarildo Ndoj nga Mirdita është i riu që qëlloi me armë zjarri në drejtim të punonjësve të policisë, gjatë mbrëmjes së djeshme.

 

Efektivët mesuan vendndodhjen e tij ne Koder-Rreshen dhe nisen aksionin per kapjen e Ndojt, i cili rezulton i denuar me 8 vite burg per tentative vrasje. Ne nje fotografi te tijen, shfaqet pasioni i Ndojt për armët. Teksa buzëqesh ai i drejton pistoletën një vajze që i duken vetëm flokët.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme