Ibrahimi : I tërë elektorati është kundër VRMNO-DPMNE

Rënia e BDI-së pasqyron fuqizimin e shqiptarëve në Maqedoni. Kështu u shpreh nga Zeqirja Ibrahimi nga lëvizja “Besa”.

Kjo sipas tij shihet nga rezultatet e fundit.

“Kur flasim për çështjen e votave është më mirë të themi se sa më shumë që bien votat e BDI-së aq më shumë forcohet vota e shqiptarëve në Maqedoni”, ka thënë Ibrahimi.

I tërë elektorati është kundër VRMNO-DPMNE dhe prandaj thotë Ibrahimi BDI nuk guxon të bëj koalicion me ta.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme