Ia thyejnë xhamin e veturës, i vjedhin 100 euro, telefonin e dokumentet

Në rrugën “Nëna Terezë”, Fushë Kosovë, ankuesi mashkull boshnjak, ka raportuar se person-a të panjohur ia kanë thyer xhamin e veturës.

Siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh, nga aty ia kanë vjedhur një çantë dore me dokumente personale një telefon dhe 100€ kesh para.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme