Incident i armatosur në Shkup, plagoset një person (Foto)

E martë, 15 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Në udhëkryqin në mes të rrugës ”Partizanët” dhe rrugës ”Parisi” në Shkup, ka ndodhur një incident me armë, me ç’rast është plagosur një person, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Incidentit i ka paraprirë një ndjekje veturash. Sipas informacioneve të para, bëhet fjalë për një sulm, ku vetura e të sulmuarit është rrokullisur.

Jozyrtarisht, 24Vesti mëson se është sulmuar D.T nga Gjorçe Petrovi. Ai është plagosur gjatë vozitjes së veturës së tij, prandaj edhe ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur.

veture

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme