Ipeshkëvi Dodë Gjergji uron Ternavën për Fitër Bajram

Përfaqësues të sferave të ndryshme në Kosovë po e vizitojnë Bashkësinë Islame të Kosovës për nder të Fitër Bajramit.

 

Dodë Gjergji, Ipeshkëv i Kosovës në vizitën që i ka bërë të parit të Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Ternava ka thënë se është aty për të përgëzuar të gjithë mysliman e Kosovës.

“Jam këtu për të uruar Bashkësinë Islame të Kosovës, dhe popullin e Kosovës, për të uruar për sakrificën që kanë bërë gjatë këtij muaji. Paçi bekim dhe mirëqenie ndaj njeri tjetrit. Zoti e bekoftë gjithë kombin”, ka thënë më këtë rast Gjergji.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme