Isen Salihu – Ziadin Selës: Nuk dalloni nga mendësia e Menduh Thaçit

I ftuar ne emisionin Arena ne Tv Shenja, udhëheqësi i LrPDSh, Ziadin Sela ka replikuar me kryeredaktorin e gazetës Lajm, Isen Saliu.

Duke diskutuar lidhur me mundësinë e bashkëpunimit opozitar, kryetari i LRPDSH ka akuzuar kryeredaktorin e gazetës Lajm, Isen Saliu se ka sajuar lajme kundër personalitetit të tij.

Bashkëpunimi i partive shqiptare opozitare është tema e sotme e emisionit “Arena”, ku të ftuar janë kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, dhe gazetarët Isen Saliu dhe Bekim Laçi.

“Goxha është marr mediumi që drejton Iseni me mua, në Lagjen e Trimave ka shkruar se me kanë sulmuar”, ka thënë Sela. Por këto pretendime i ka mohuar Hyseni.

Hyseni i është kundërpërgjigjur se një logjikë e tillë flet se Ziadin Sela nuk është shkeputur nga mendesia e PDSH./Sakte.net

 

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme