Ish-shefi i AKI-së i kthehet zanatit të vjetër

Ish-drejtori i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Agron Selimaj i është kthyer zanatit të vjetër.

Selimaj nga fillimi i kësaj jave i është kthyer punës së avokatit, profesion të cilin e kishte ushtruar për 3 vjet para se të fillonte punën në Agjencinë e Inteligjencës.

Se i është kthyer punës së avokatit e ka konfirmuar edhe vetë Selimaj për Klan Kosovën.

I kontaktuar nga televizioni, ish-shefi i Inteligjencës ka treguar se i është kthyer punës së avokatit dhe se do të punojë në çështje të fushës civile.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme