Ismet Hebibi ngulë këmbë,thot se ai duhet të jetë President i Kosovës

Kandidati i vetëshpallur për president të Kosovës Dr.Ismet Hebibi edhe njëherë ka kërkuar nga përkrahsit dhe votuesit e tijë “magjik” që mos ti humbin shpresat,ai madje i ka pyetur edhe për hallet,për rrymen dhe zahiret në këto ditë acari.

Hebibi ngulë këmbë se ai i duhet Kosovës dhe jo tjetër,sigurisht Hebibi ka aluduar në Presidentin Thaci,ku gjatë gjithë kësaj kohe ka qenë kritiku më i madhe.

Të gjitha këto Ismet Hebibi i ka shfaqur në rrjetin e tijë social Facebook.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme