Iu përmbys traktori teksa po punonte, përfundon në spital drejtuesi 60-vjeçar

Një 60-vjeçar ka përfunduar në spital pasi është dëmtuar nga traktori, i cili ishte përmbysur gjatë kohës që ishte duke punuar.


Policia bën me dije se 60-vjeçari është dërguar nga familjarët e tij, në urgjencën e spitalit të Korçës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.

“Paraditen e sotme, në urgjencën e spitalit të Korçës, është dërguar nga familjarët e tij, për të marrë mjekim, shtetasi V. I., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Vashtëmi, Maliq. Nga veprimet e para hetimore dyshohet se ky shtetas ka qenë duke punuar me mjet bujqësor (traktor), i cili aksidentalisht është përmbysur dhe për pasojë 60-vjeçari është dëmtuar”, njofton policia.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme