Iu shkrep aksidentalisht arma teksa po e pastronte, humb jetën një person në Maliq

Një 45-vjeçar në Zëmblak të Maliqit ka humbur jetën aksidentalisht, mbrëmjen e kësaj të diele.


Mësohet se teksa ka qenë duke pastrua armën e gjahut të llojit çifte, kjo e fundit është shkrepur aksidentalisht duke i marrë jetën 45-vjeçarit.

Policia ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Maliq/Informacion paraprak

Mbrëmjen e sotme, në fshatin Zëmblak, Maliq, në banesë, shtetasi T. M., rreth 45 vjeç, duke pastruar armën e gjahut (të cilën e posedonte me leje) dyshohet se arma është shkrepur aksidentalisht dhe për pasojë ky shtetas ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme