Ja çfarë u gjet në Shengjin, e tmerrshme (Foto)

Shëngjini është një nga destiancionet më të preferuara të kosovarëve për pushime, por niveli i papastërtisë në këtë vend bregdetar është një gjendje të tmerrshme.

Në disa fotografi të dërguara nga  një lexues i Magazina.al, shihen shumë mbeturina afër plazhës “Rana e hedhur”.

Edhe pse Shëngjini është një nga destinacionet më të preferuara për turistë dhe vizitorë, institucionet lokale në këtë vend bregdetar kanë mungesë të madhe kujdesi ndaj pastërtisë.

Për më shumë fotografitë flasin vetë:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme