Ja pse temperatura nuk është e saktë në veturë

Mekanikët kanë një porosi për shoferët. Ata sygjerojnë që mos të bazohen në matjen e temperaturës në veturë.

Kjo pasi që sipas tyre matja e temperaturës në veturë në të shumtën e rasteve nuk është e saktë.

Temperatura e asfaltit ndikon në të shumtën e rasteve në temperaturë dhe se gjithmonë ka potencial të rritë temperaturën.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme