Ja sëmundja vdekjeprurëse që shkaktojnë tatuazhet

Një studim i fundit ka nxjerrë rezultate shokuese sipas të cilave, tatuazhet janë ndër shkaktarët e kancerit.

Substanca që përdoret për tatuazhe mund të shkaktojë kancerin e lëkurës dhe kështu boja që përdoret për to, po konsiderohet potencialisht vdekje-prurëse.

Ngjyra e kaltër, jeshile dhe e zezë cilësohen ndër më të rrezikshmet.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme