Ja si e ka pritur Berisha vizitën e Ramës në Tropojë (Foto)

E martë 01 Nëntor 2016 – Sakte.net

Ish kryeministri, Sali Berisha ka reaguar nëpërmjet disa fotove që kanë dërguar n adresë të tij një qytetar dixhital.

 

Bëhet fjalë për disa foto, ku  tregohen masat e sigurisë për vizitën e djeshme të kryeministrit Rama në Tropojë.

“Ata pak Qytetar ose me sakt drejtor qe e prisnin dhe qindra forca sigurie thua qe po fillon ndonje luft Kryeministri vjen me helikopter ndoshta per te treguar pushtetin qe ka ose per ti respektuar ata qe po prisnin me pluhur dhe mbetje te ndryshme qe u shkuan fytyrës te parit qe e priste Beqes e me radh , ky ishte respekti qe Rama u beri atyre qe e priten.”, shkruan Berisha në adresë të tij.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme