JLo ‘çmend’ rrjetin

Është gati 50 vjeçare.

Por Jennifer Lopez nuk po duket aspak e tillë, në paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net

Këngëtarja dhe aktorja latine ka hedhur dy fotografi në Instagram ku dukej më seksi se kurrë më parë.

Jlo kishte vënë në pah gjoksin bombastik, madje asaj iu vërehen edhe thithkat.

Padyshim nuk kanë munguar as komentet e ndryshme të ndjekësve të saj, të cilët kryesisht e lavdëruan për pamjen.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme