Joe Biden viziton Kosovën

Javën e ardhshme, Joe Biden do të vizitojë vendin tonë

Zëvendëspresidenti amerikan, Joe Biden, javën e ardhshme do të vizitojë Kosovën.

Në një njoftim nga Shtëpia e Bardhë, bëhet e ditur se Biden do të fillojë turneun ballkanik më 15 gusht, ndërsa përveç Kosovës, pritet ta vizitojë edhe Serbinë.

Nga njoftimi bëhet e ditur se Biden do të takohet me presidentët dhe kryeministrat e dy vendeve, por akoma nuk dihen çështjet, për të cilat do të flitet./21Media

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme