Johnson ngushëllon familjen dhe kërkon hetime transparente për vdekjen e Deharit

E enjte, 10 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Ministri i Punëve të Jashtme të Britanisë i ka shprehur Boris Johnson gjatë fjalës së tij në Kuvendin e Kosovës ka shprehur  ngushëllime familjes dhe miqve të Astrit Deharit me rastin e vdekjes së dyshimtë të tij dhe ka kërkuar hetime transparente për të ndriçuar këtë rast.

“Dua t’i shpreh ngushëllimet e mija familjarëve dhe miqve të  Astrit Dehari i cili ka vdekur në paraburgim, dhe ftoj për një hetim, të pavarur të vdekjes së tij”, ka thënë Johnson./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme