Jozefina Topalli: Të largohet Basha

Jozefina Topalli kërkon dorëheqjen e Lulzim Bashës dhe garantimin e një gare të drejtë dhe të ndershme për kryetar të PD-së. Gjatë një deklarate për mediat, ish numri dy i PD-së tha se Basha po kërkon të shmangë llogaridhënien për humbjen në zgjedhje, duke shkelur edhe statutin e partisë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme