Kadri Veseli – Fisnik Ismajlit: Seknderbeg, take it easy, mos i zgurdullo sytë

Pas deklarimit të Adem Grabovcit dhe kërkim faljes ndaj komunitetit rom për shprehjet e përdorura ka reaguar Fisnik Ismaili. Situata përnjeherë është acaruar dhe kanë nisur akuza dhe kundër akuza midis deputetit Fisnik Ismalji dhe Kadri Veselit. Kadr Veseli i është drejtuar Ismajlit me fjalët: Skenderbeg, mos i zgurdullo sytë. Ec e merre fjalën. Mos bëj me gisht. “Take it easy” se ti veç anglisht merr vesh./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme