Katër të vdekur dhe 42 të lënduar në aksidente

E premte, 21 Tetor 2016  –  Sakte.net

Tri aksidente fatale me katër të vdekur dhe 42 të tjera me persona të lënduar, është bilanci i aksidenteve në tri ditët e fundit në territorin e Kosovës.

Policia e Kosovës, ka bërë të ditur se tri aksidentet kanë ndodhur në Lipjan dhe në Gjilan.

Të dhënat e Policisë, tregojnë se përveç këtyre rasteve brenda tri ditëve kanë ndodhur edhe 88 aksidente të tjera me dëme materiale.

Brenda kësaj periudhe të shkurtër kohore Policia ka shqiptuar gjithsej 2807 gjoba kundërvajtëse.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme