Kelmendi: Kosova vend pa ‘zot shtëpie’?

Publicisti Adratik Kelmendi, ka vendosur dyshime në atë se Kosova është duke u kthyer në një vend pa ‘zot shtëpie’.

Ai këto dyshime i shfaqi, duke kërkuar atë që e bën të kuptimt vazhdimin e dialogut në Bruksel, pas rastit të policit Nehat Thaçi dhe kërcënimit me arrest të Enver Hoxhajt dhe Edita Tahirit nga drejtori i zyrës së Kosovës në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriqi, njofton gazetablic.com

Tash a ka kuptim:
Thaçit 30 dite paraburgim ne Nish,
Gjuriqi kercenon me arrestim te Enver Hoxhajt e Edita Tahirit,
E dialogu ne Bruksel vazhdon sikur keto perndjekje e kercenime te ndodhnin ne Pokemon Go?!

A po kthehemi ne vend pa zot sh’pie?!” , ka shkruar ai në një postim në profilin e tij në rrjetin social Facebook.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme