Këmbimi valutor 30 nëntor/ Euro vijon pikiatën, por çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 93.2 lekë dhe shitet me 94.2 lekë. Ndërsa monedha evropiane euro blihet me 102.3 lekë dhe shitet me 103.2 lekë.


Ndërkohë franga zvicerane sot blihet me 105.9 lekë dhe shitet me 107.2 lekë.

Paundi britanik do të blihet me 117.6 lekë dhe do shitet me 119 lekë

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme