Kështu ka uruar vitin e ri Shaban Jashari i ri(FOTO)

Shaban Jashari është emri të cili i riu i Jasharajve e ka trashëguar nga babai i komandantit legjendar Adem Jasharit dhe Hamëz Jasharit.

Shabani i ri mbrëmë ka uruar miqtë e tij për vitin e ri 2017, ndërsa urimi i tij është mjaft i veçantë, shkruan GazetaBlic.com

Këto janë fjalët e tij:

Duke i nderuar dhe respektuar ata të cilët na e lanë trashëgim dashurinë për familjen dhe atdheun te gjithëve juve miq ju uroj festen e vitit të ri me shpresë qe 2017-ta të na sjell më tepër dashuri,lumturi,gëzime mbi të gjitha komunikim në mes vete që ta kuptojmë të kaluarën tonë të ndërtojmë te sotshmen tonë dhe të hapim shtigje te reja për të ardhmen.

Urime dhe paqi gjithmonë buzëqeshje ne jetë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme