Këta janë emrat e zëvendësministrave nga radhët e LR-PDSH. Emrat

Lëvizja për Reforma në PDSH ka vendosur se kush do të jetë bartës pozitave në eshalonin e dytë dhe të tretë të qeverinë e re, të drejtuar nga kryeministrit Zoran Zaev.

Agjencia e lajmeve INA mëson se, zëvendësministër i ministrisë së Transportit dhe Lidhjeve do të jetë Remzi Memedi, zëvendësministër në ministrinë e punës dhe mirëqenies sociale, Elmi Aziri dhe zëvendësministre e punëve të jashtme, Arta Toci.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme