Këta janë Shaban, Hamëz e Adem Jashari të rinj

Në Akademinë përkujtimore kushtuar 19 vjetorit të Epopesë së UÇK-së po marrin pjesë edhe pasardhësit e Jasharëve, Shaban, Hamzë dhe Adem Jashari të rinj.

Përveç figurave të larta të UÇK-së, FSK-së, Qeverisë dhe figurave tjera të vendit në këtë Akademi po merr pjesë edhe djali i komandantit legjendar të UÇK-së, Lulzim Jashari.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme