Këto foto, Blero do të donte t’i fshinte nga faqja e dheut (Foto)

Sakte.net /  E martë, 11 Tetor 2016  –  12:45

Është njëri ndër këngëtarët, i cili po vazhdon të jetë mjaft aktiv në skenën muzikore. Është ky këngëtari i njohur Blero Muharremi, i cili po vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerit për adhuruesit e këngës së tij, shkruan Kolona.al.

 

Mirëpo, shumë nga adhuruesit e këngës së tij, ndoshta shumë pak dinë se si ka kënduar e si është dukur këngëtari që nga fillimi i karrierës muzikore.

E me këtë rast Kolona.al, ka bërë një përmbledhje të fotove dhe këngëve të Bleros ndër vite, e ku shihet se me të vërtet këngëtari ka pësuar ndryshime drastike në pamje dhe stil.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme