Këto ishin notat e Ramiz Lladrovcit në shkollën fillore (Dokument)

Kandidati për kryetar të Drenasit nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ramiz Lladrovci e kreu me sukses shkollën fillore në fshatin Dobroshev.

Indeksonline ka siguruar certifikatën e notave ku shumica prej tyre janë 5-she.

Më së dobëti Lladrovci shfaqej në klasën e VII-të në lëndët ekzakte. Në këtë vit ai kishte marrë 3-she dhe 4-she në Matematikë dhe Kimi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme