Kinezët pretendojnë se kanë krijuar telefonin më të bukur në botë (Video)

E mërkurë, 09 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Mi Mix është telefoni i ri në treg i krijuar nga kompania kineze, Xioami. Kjo kompani e quan këtë telefon si më të bukurin në botë.

Mi Mix ka ekran 6.4 inç, kamerë 16 megapiksel dhe një bateri masive.

Mi Mix vije me dy memorie, 128GB që ka çmim 510 funta dhe 256GB me çmim 590 funta./Indeksonline/

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme