Kjo është dalja e votuesve deri në ora 17:00 në njësitë ku rivotohet

Sipas KSHZ-së pjesëmarrja në rivotim për zgjedhjet presidenciale në njësinë 5 dhe 6 deri në ora 17:00 është 45,88%.

Në njësinë zgjedhore 5 deri në ora 17:00 kanë votuar 1568 votues apo 44,53%.

Kurse në njësinë zgjedhore 6 kanë votuar 503 votues apo 50,65%. /Alsat.mk

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme