Kjo është kamera e Samsung Galaxy S8 (Foto/Video)

Samsung Galaxy S8 dhe S8+ janë të pajisura me kamerë 12 megapiksel nga pjesa e pasme dhe me selfie kamerë 8 mega pikselë, transmeton lajmi.net

Image result for samsung galaxy s8 and s8 plusImage result for samsung galaxy s8 and s8 plusImage result for samsung galaxy s8 and s8 plus

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme