Kjo është mrekullia që kemi pritur, ja si duket iPhone 8 (FOTO LAJM)

Një numër i madh analistësh besojnë se iPhone 8 do të ketë një ekran të sheshtë dhe jo me anë të kthyera siç është deklaruar deri më tani.
Apple pritet ta hedhë në treg smartphone-in në muajin shtator.

Telefoni i një prej markave të më lakmuara nuk do të ketë butonin Home dhe do të ketë një ekran OLED 5.8 inch.

Besohet se iPhone 8 do të ketë një koncept dizenjimi ndryshe nga smartphone-t e mëparshëm të Apple dhe do të jetë mahnitës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme