Koleksioni mahnitës i veturave të Roman Abramovich (Foto)

Ai njihet si një nga njerëzit më të pasur të planetit dhe pronari miliarder i klubit britanik Chelsea.

Miliarderi rus, Roman Abramovich, së fundmi ka treguar edhe koleksionin e tij të jashtëzakonshëm të automjeteve teksa garonte me një mikun e tij në garat e Nurburgring të Gjermanisë – transmeton Gazeta Shqip.

abra1

Kjo është hera e parë që pasaniku ekspozon publikisht koleksionin e makinave të tij të shtrenjta, që sipas ekspertëve kanë një vlerë rreth 8.5 milionë funte.

abra2abra3abra4abra5abra6abra7

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme