Komandanti i Iowa-s sot vjen në Kosovë

Gjeneralmajor Timothy Orr, sot do të vjen në Kosovë.

Komandanti i Gardës Kombëtare të Iowa-s, Gjeneralmajor, Timothy Orr, sot do të vjen në Kosovë.

Ai dhe delegacioni i tij nga SHBA do të priten nga krerët më të lartë shtetërorë, njofton Klan Kosova.

Fillimisht, delegacioni do të pritet nga kryetari i Kuvendit Kadri Veseli dhe më pas do të takohen me kryeministrin Ramush Haradinaj në Ministrinë e Mbrojtjes.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme