Konventa e PDK-së, Lladrovci “hidhërohet” me Kadri Veselin (Video+Foto)

Partia Demokratike e Kosovës ka mbajtur sot Konventën e VIII-të partisë. Me këtë rast, përfaqësues dhe delegatë nga të gjitha komunat e vendit ishin të pranishëm në këtë tubim.

Përpos tyre, Konventës iu bashkuan edhe disa kryetarë komunash. Njëri prej tyre ishte edhe më i përfoluri i PDK-së, Ramiz Lladrovci. Mirëpo, ky i fundit nuk është ndier edhe aq mirë kur pranë tij kalojë Kadri Veseli. Kryetari i Kuvendit ‘harroi’ ta përshëndes të parin e Drenasit. /Indeksonline/ Alban Muhaxheri/

Për më shumë, shikojeni videon më poshtë:

TEMAT:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme