Kosnett pret Veselin dhe disa deputetë: Nevojat e qytetarëve të vihen para interesave personale

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philipp Konsnett, ka konfirmuar sot, se e ka pritur në takim Kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli dhe disa deputetë kosovarë.

Kosnett ka pohuar se në këtë takim është diskutuar që të punohet sëbashku për arritjen e qëllimeve.

“Alison dhe unë kishim nderin që të mirëprisnim Kryetarin Veseli dhe lidershipin e Kuvendit”.

“Diskutuam për rëndësinë e punës së përbashkët dhe avancimin drejt qëllimeve të përbashkëta dhe që nevojat e qytetarëve të vihen përpara interesave politike personale”, ka shkruar Kosnett në Twitter.

Mbrëmë ka qenë Kadri Veseli që ka konfirmuar se kanë qenë në vizitë te ambasadori amerikan.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme