Kovaçevski dorëhiqet nga pozita e kryetarit të LSDM-së

Dimitar Kovaçevski sot zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së

“Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si akt moral dhe në përputhje me statutin e partisë. Kovaçevski inicoi mbajtjen e Kongresit të LSDM-së me qëllim të analizimit të rezultateve zgjedhore dhe deklarimit të besimit në organet e partisë, të zgjedhura nga Kongresi në funksion të rezultateve zgjedhore”, thonë nga LSDM.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme