Krasniqi kërkon të ndërprehen bisedimet me Serbinë

Kryetari i Këshillit Kombëtar të NISMA për Kosovën Jakup Krasniqi, ka thënë se arrestimi i liderit të AAK-së Ramush Haradinaj nga autoritetet franceze, është dëshmia më e mirë se ky format i bisedimeve me Beogradin në Bruksel, duhet të ndërpritet.

Krasniqi ka kërkuar përgjegjësi për mënyrën e zhvillimit të bisedimeve në mes Prishtinës dhe Beogradin,

Ish – kryeparalmentari në reagimin e tij në Facebook, ka theksuar se institucionet e Kosovës duhet të protestojnë në Paris e Bruksel

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme