Krasniqi: Thaçi me grupin e tij, e kanë penguar Fehmi Lladrovcin të hyjë në Kosovë

“Konflikti i Fehmi Lladrovcit me mua është i rrejshëm, i shpifur, i sajuar”, është shprehur kryetari i Këshillit Kombëtar të Nisma për Kosovën, Jakup Krasniqi, në Tribuna Channel.

Sipas Krasniqit, Fehmi Lladrovci ka pasur probleme nga jashtë dhe ka pasur përpjekje ta pengojnë të hyjë në Kosovë. Sipas tij, këto pengesa vinin nga Hashim Thaçi dhe grupi i tij.

“Këta e kanë penguar të bëhet komandant”, thotë Krasniqi

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme