Krerët e FFK-së në takim me Roberto Morenon, a do ta marrë drejtimin e Kosovës?

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi është parë sonte në shoqëri të trajnerit spanjoll, Roberto Moreno.

Ballkani. info ka siguruar një foto nga darka që kanë pasur Ademi e Moreno.

Kohëve të fundit Moreno është emri që flitet se do të jetë në krye të Kombëtares së Kosovës dhe ky takim duket se e vërteton këtë teori.

Gjithsesi ende asgjë zyrtare nuk ka por duket se spanjolli do të jetë në krye të ekipit kombëtar që nga janari i vitit të ardhshëm.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme