Krimi i trefishtë në Prishtinë, flet djali që humbi tre anëtarët e familjes

I riu Kreshnik Krasniqi, babai i të cilit dje i vrau gruan, nënën dhe vetën ka shkruar për ngjarjen tragjike që ndodhi në Dardani ku mbetën të vdekur tre persona, Transmeton Gazeta Metro.

Përmes Facebook-ut, Krasniqi ka shkruar se dje tragjikisht kanë ndërruar jetë tre anëtarë të familjes së tij të ngushtë.

Tutje, ai ka shtuar se ende nuk kanë vendosur për kohën kur do të bëhet varrimi.

Shkrimi i plotë:

Në emër të familjes Krasniqi ju njoftoj se me datën 22.04.19. Tragjikisht ndërruan jetë tre anëtar të familjës së ngushtë.

Për datën , kohën e varrimin ju njoftojmë me kohë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme