Kryeministri dhe presidenti në takim

Kryeministri i vendit, Isa Mustafa sapo ka arritur në Kuvendin e Kosovës.

Siç mësohet, kryeministri Mustafa do të zhvillojë një takim me presidentin e vendit, Hashim Thaçin.

Nuk dihet se cila do të jetë tema që do të diskutojnë por sigurisht do të jetë demarkacioni me Malin e Zi.

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë