Kryetari i AKR-së dega në Lipjan jep dorëheqje

Sabit Pacolli, përmes një video në facebook ka dhënë lajmin për dorëheqje nga AKR-Lipjan.

Sipas Pacollit, kjo nuk do të thotë se nuk do të jetë në Politikë, dhe se përfundimisht ka dhënë dorëheqje nga AKR-ja në të gjitha strukturat e saja.

“Prej sot, unë jam i lirë nga AKR, por shumë shpejt do të dal me një qendrim, kjo do të thotë, se unë jom dhe do të jem në një politikë shumë më të fuqishme, atu ku parimet e mija dhe djersa ime që e kam derdh të respektohet, kolegëve të mi të AKR-së u them paçi fatë, do të më keni kundërshtar polikë”, pohoi Pacolli përmes një video.

Ai ka kërkuar ndjesë të gjithë atyre të cilët e kanë përkrahur, dhe janë përkrahës të tijë për këtë, por ai ka konfirmuar se më nuk do të jetë në AKR.

Tutje, ai ka shtuar se ai do të jetë angazhohet diku, por se ku mbetet të shihet!

Ndryshe, Pacolli qe një kohë ka mbajtur postin e të parit të AKR-së në Lipjan. /LipjaniNews/

Ndiqeni videon e plot nga Pacolli…

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme