Kryetari i LR-PDSH Ziadin Sela takohet me kryetarin e Lëvizjes BESA Bilall Kasami

Lëvizja për Reforma – PDSH informon opinionin publik se sot Kryetari i LR PDSH z. Ziadin Sela ka zhvilluar takim me kryetarin e Lëvizjes BESA z. Bilall Kasami. Takimi  është inicuar dhe kërkuar  nga Kryetari i LR PDSH Ziadin Sela i cili  është mirëpritur nga Lideri i Lëvizjes BESA Z. Bilall Kasami.  

Qëllimi i ftesës sonë për tu takuar ka qenë në frymën e vazhdimsisë së bashkëpunimit respektivisht për vazhdimin e tryezës së përbashkët politike të nënshkruar nga liderët politik.  

Insistimi ynë ishte se takimin e rradhës duhet ta ftojë Lëvizje BESA duke Ju bërë ftesë të gjithë partive shqiptare, për të vazhduar tryezën e përbashkët lidhur me unifikimin e kërkesave të përbashkëta të votuesve shqiptar!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme